Kryesore

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës kërcënohet me jetë

               Publikuar në : 13:07 - 02/07/20 liberale

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është kërcënuar me jetë pasditen e djeshme.

Sipas mediave në Kosovë, një person ende i pa identifikuar nga policia ka nisur në llogarinë e rrjetit social “Twitter” të Vjosa Osmanit një kërcënim me jetë të shkruar në gjuhën angleze.

Ndërkohë mësohet se stafi i Osmanit e ka referuar rastin tek organet e policisë dhe prokurorisë së Kosovës. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back