Life Style

Jim Belushi kërkon të njohë më shumë shqiptarë, gjesti që bën

               Publikuar në : 20:57 - 07/04/21 liberale

Aktori i njohur me origjinë shqiptar, Jim Belushi përmes një postimi në Twitter ka shprehur dëshirën e madhe për të njohur sa më shumë shqiptarë kudo nëpër botë.

Ai i ka kërkuar fansave shqiptarë që e shohin postimin e tij, ta rishpërndajnë në mënyrë që të komunikojë me ta.

“Nëse je shqiptar, rishpërndaje këtë, do të doja të lidhesha me më shumë vëllezër dhe motra të mia shqiptarë në këtë platformë”, ka shkruar Belushi.

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back