Showbiz

Hygerta Sako e përlotur ndan kujtimet për të atin: Isha çuni i babait

Shkruar nga Liberale
Hygerta Sako e përlotur ndan kujtimet për të atin: Isha

Moderatorja Hygerta Sako ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në intervistën e parë pas humbjes së të atit.

Sako pranoi se kjo ka qenë periudha më e vështirë e jetës së saj dhe se dy javët e para ka qenë e rënduar psikologjikisht.

Ajo kujtoi momentet kur shihte futboll me të apo bënin aktivitete të tjera bashkë, pasi Hygerta ishte “çuni” i shtëpisë.

Sa i përket rutinës në karantinë, Hygerta tha se kalon më shumë kohë duke u kujdesur për mësimet e së bijës apo duke parë filma.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH