Horoskop

Horoskopi për ditën e hënë 10 tetor 2022!

Shkruar nga Liberale
Horoskopi për ditën e hënë 10 tetor 2022!

DASHI

Një ditë pozitive edhe falë Hënës në aspektin e mirë, mund të zgjidhni edhe një problem që ju mundon prej disa kohësh dhe që pati implikime të papritura gjatë fundjavës. Në punë keni ende disa dyshime se çfarë të bëni. Mendoni me kujdes për të.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 10 tetor 2022), pritet një ditë me tension të lartë, përpiquni të jeni të kujdesshëm dhe të shmangni shpenzimet e tepërta në këtë periudhë. Hëna është disonante dhe mund të krijojë disa probleme. Në punë duhet të jeni më konkret dhe të realizoni vetëm atë që besoni se do të jetë konstruktive.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, nëse jeni në kërkim të një dashurie të re, përpiquni të bëni pak durim, duhet të prisni edhe pak, por tashmë në fund të muajit mund të vijë dita e duhur për të bërë zgjedhjen tuaj. Në burimin profesional jeni përballur me një krizë të lehtë, por ajo do të kalojë. Provoni sa vleni!

GAFORRJA

Është planifikuar për ju një ditë në të cilën do të duhet të ruani qetësinë në dashuri, përndryshe mund të humbisni durimin. Të lindurit në shenjën e Bricjapit dhe Dashit mund t'ju bëjnë të vështirë ditën. Nuk keni faj që disa projekte nga pikëpamja profesionale kanë ngecur, kërkoni më shumë.

LUANI

Luan i dashur, sipas horoskopit të Paolo Fox-it (e hënë 10 tetor 2022), një ditë interesante premton të jetë për ju, Hëna është në shenjën tuaj dhe pasioni sigurisht nuk ju mungon, përpiquni të mos e shndërroni në formë e xhelozisë obsesive. Në punë mund të zhvillohen projekte të rëndësishme.

VIRGJIRËSHA

E dashur Virgjëreshë, Afërdita dhe Hëna do të jenë në shenjën tuaj, ata që janë dashuruar në periudhën e fundit do të duhet të shfrytëzojnë rastin për t'u deklaruar më në fund personit të interesuar. Ata që janë beqarë mund të hasin në takime interesante. Mund të jetë koha për të hyrë përsëri në pistë.

PESHORJA  

Peshore të dashura, gjatë fundjavës keni pasur disa probleme dashurie sipas Paolo Fox, për fat tani Hëna është në anën tuaj dhe do t'ju ndihmojë të kapërceni vështirësitë. Në punë nuk duhet të nënvlerësoni propozimet e reja, filloni të shikoni përreth.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 10 tetor 2022), ju pret një ditë disi e komplikuar, nga ana tjetër po ktheheni nga një e diel jo tamam e këndshme të paktën nga pikëpamja sentimentale. Do të jeni akoma pak nervoz. Nëse jeni të lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra, ndoshta duhet të ndryshoni ambient.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, në këtë periudhë mund të gjeni një harmoni të caktuar me shenjën e Luanit, një mirëkuptim mund të lindë falë edhe Hënës së favorshme, përfitoni prej tyre. Në punë nuk është koha për të qenë kokëfortë.

BRICJAPI

I dashur Bricjap, java e ardhshme do të jetë shumë pozitive për ju, prisni lajme të mira nga fronti sentimental. Për sa i përket punës, përpiquni t'i kushtoni vëmendje parave dhe gjithçka do të jetë mirë. Në fakt kohët e fundit keni ekzagjeruar me shpenzimet dhe tani jeni në vështirësi ekonomike.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 10 tetor 2022), një ditë shumë plot ngjarje, më në fund mund të vendosni një pikë në një diskutim që po vazhdon prej disa kohësh. Ndryshime të rëndësishme mund të vijnë në punë.

PESHIT

Dita do të jetë e duhur për të zgjidhur disa probleme në dashuri, por orët e ardhshme do të jenë të rëndësishme në punë. Mund të takoni dikë që do t'ju ndihmojë të bëni kapërcimin në cilësi. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH