Horoskop

Horoskopi Javor i Paolo Fox (20-26 shkurt 2023)

Shkruar nga Liberale
Horoskopi Javor i Paolo Fox (20-26 shkurt 2023)

Dashi

E reja po vjen. Takimet e reja do të jenë intriguese dhe beqarët do duan të përjetojnë emocione të veçanta; yjet do të jenë në krah të çifteve në ditët në vijim;

Demi

Ruani qetësinë. Historitë e reja të dashurisë do të duhet të jetohen me shumë vëmendje; në punë gjatë javës do të ketë mundësi për të dalë dhe për t'u vënë në qendër të vëmendjes;

Binjakët

Qëndroni të qetë. Ata që dalin me një person të lindur në shenjën e Peshqve ose Shigjetarit duhet të planifikojnë një periudhë qetësie; në situatë pune të favorshme në ditët në vijim;

Gaforrja

Lehtësi e mrekullueshme. Historitë që lindin për argëtim, pa përkushtim, do të rezultojnë të jenë më të mirat; kini kujdes nëse jeni në lidhje me një Peshk apo Akrep, për shkak të disa të vërtetave që nuk janë thënë.

Luani

Me shpejtësi të plotë ecni përpara. Në fushën e punës është më mirë të avanconi tani, mbi të gjitha sepse Jupiteri do t'ju ndihmojë pas disa muajsh; në dashuri, nga ana tjetër, tani ka më shumë mirëkuptim;

Virgjëresha

Kohë nervozizmi. Një histori nuk shkoi mirë dhe tani dikush po mendon nëse do ta vazhdojë apo jo; në çift ka një periudhë nervozizmi por nga java e ardhshme gjërat do të përmirësohen;

Peshorja

Besoni në të ardhmen. Ndjenjat hyjnë në një fazë më nervoze; për punën, nga ana tjetër, java e re do të ndihmojë në rikthimin e besimit në të ardhmen, pavarësisht se Jupiteri është kundër jush;

Akrepi

Vështirësi të paparashikuara. Në çift priten shqetësime për shkak të çështjeve të shtëpisë apo shpenzime të papritura; marrëdhënie të vështira, në ditët në vijim, me Demin dhe Ujorin.

Shigjetari

Shtrëngim duarsh. Në lidhjet e gjata ka qenë e nevojshme të gjesh një marrëveshje, por falë Venusit të favorshëm tani e tutje gjërat do të duken më të qarta;

Bricjapi

Rishikime të disa çështjeve, në vazhdim. Vonesat në vendime për çiftet, për shembull ata që duan të martohen, ndoshta detyrohen të rishikojnë disa zgjedhje të bëra, pikërisht në funksion të dasmës;

Ujori

Priten të reja. Ata që kanë përjetuar një ndarje nuk do të ndjekin hapat e tyre; periudhë e rikuperimit për çiftet, ndërkohë që aktivitete të reja po hyjnë në punë;

Peshqit

Yje interesante. Në dashuri, kushdo që duhet të zbulojë një pasiguri më në fund do të flasë; yje interesante, në punë, për ata që duan të kërkojnë ndryshime.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH