Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 10 TETOR 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 10 TETOR  2023

DASHI

Kjo e martë me Venusin përballë sjell disa shqetësime në çift, ndaj tregoni gjithë durimin tuaj. Mund të ketë momente të vështira në punë. Ndoshta do të ishte më mirë të filloni të kërkoni diçka tjetër.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 10 tetor 2023), ka diçka që nuk funksionon në dashuri. Në punë, megjithatë, do të ishte më mirë t'i përballonit problemet me guxim dhe vendosmëri. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Përveshni mëngët.

BINJAKËT

Në dashuri shmangni debatet e shumta me partnerin dhe në punë, me këtë hënë të bukur, mund të bëni diçka më shumë. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë së shpejti, por duhet të jeni më të vetëdijshëm për mjetet dhe mundësitë tuaja.

GAFORRJA

Nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë, mund t'ju duhet të përballeni me disa debate të vogla. Në punë? Ka shumë lodhje. Do të jeni në gjendje të hiqni disa guralecë nga këpuca juaj siç nuk keni bërë për një kohë të gjatë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 10 tetor 2023), në çift duhet shumë durim dhe vëmendje ndaj fjalëve. Në punë tregohuni shumë të kujdesshëm me kushtet dhe qëndrimet ndaj kolegëve.

VIRGJËRESHA

Hëna është në anën tuaj, kështu një lajm i shkëlqyer në frontin e dashurisë. Në punë marrëdhënia me kolegët është shumë pozitive dhe do ju lejojë të arrini diçka më shumë. Keni besimin e atyre që ju rrethojnë dhe mendoni se asgjë nuk mund t'ju ndalojë.

PESHORJA

Ditë ideale për dashurinë ndaj lëre veten të shkojë tek ndjenjat pa shumë hezitime. Do të ketë disa ndryshime përpara në punë. Bëhuni gati. Do të shihni se shumë shpejt do të vijë një kënaqësi e madhe në çdo fushë. Dhe nuk do të zhgënjeheni.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 10 tetor 2023), në dashuri mund të mendoni të filloni nga e para ndërsa jeni në punë ka ende disa çështje për t'u zgjidhur dhe të cilat duhet të adresohen menjëherë.

SHIGJETARI

Jeni në një fazë rikuperimi në dashuri dhe në punë mund të merrni lajme të mira, vazhdoni me këtë qëndrim. Do të shihni se shumë shpejt do të vijnë kënaqësi të mëdha, ashtu siç e meritoni për përkushtimin dhe vlerën tuaj. Duhet të besoni më shumë në veten tuaj. Përveshni mëngët.

BRICJAPI

Dita sjell emocione të bukura pas një periudhe disi kaotike për zemrën. Në punë, nëse keni një biznes, do të ketë ditë të ngarkuara. Përveshni mëngët dhe tregoni  vlerat tuaja.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 10 tetor 2023), do të ishte më mirë të mos bini në debat me partnerin sot dhe të ruani përqendrimin e duhur në punë. Kujdes nga disa kolegë që do të përpiqen të vendosin çelës në punët tuaja.

PESHQIT

Presin dy ditë shumë të rëndësishme për ndjenjat tuaja. Në punë nuk dëshironi shumë të merreni me të tjerët. Në fund të fundit, gjithmonë e dinit se jeni punëtorë të mirë të vetmuar.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH