Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 31 gusht 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 31 gusht 2023

DASHI

Këto ditë që po përjetoni janë ditë të rëndësishme për marrëdhëniet shoqërore. Fotografia astrale është e shkëlqyer për ata që duan të angazhohen. Për muajin shtator do të ketë projekte të reja që tani duhet të vlerësohen me gjakftohtësi. Venusi është i favorshëm për takime.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 31 gusht 2023), jeni duke pritur kohën e duhur për të bërë një deklaratë, prandaj flisni qartë. Ndoshta shpëtoni nga ndonjë barrë. Nëse një histori dashurie ka përjetuar konflikte në të kaluarën ose keni një person pranë jush që nuk vendos të ndërmarrë një hap të rëndësishëm, flisni qartë. Puna? Zgjidhjet në horizont.

BINJAKËT

Gjatë kësaj dite ndihemi jashtë loje. Për momentin nuk ka zgjidhje, ata që kanë marrë punë e dinë që para tetorit apo nëntorit nuk do të kenë dot siguri.

GAFORRJA

Jeni në një gjendje jo fort të kënaqshme, në kuptimin që për sa i përket punës ka pasur një mbyllje apo ripërpunim të programeve të lindura eksperimentalisht në fillim të vitit. Në marrëdhënie duhet thënë se po përjetoni një fazë të caktuar, do të dëshironit të merrni më shumë garanci.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 31 gusht 2023), shenja juaj puthet nga një Venus aktive. Gjatë kësaj kohe do të vini re se keni më shumë njerëz përreth që ju admirojnë, por nuk u besoni të gjithëve. Dashuria është e mbrojtur, me të vërtetë, ajo do të jetë një lloj shpëtimi për ata që së fundmi kanë përjetuar pengesa në punë dhe në çështje të natyrës praktike.

VIRGJËRESHA

Mund të përveshni mëngët, por ka ditë që mundi është i tepërt. Për 48 orët e ardhshme këshilla është të ndërmerrni veprime dhe të bëni vetëm atë që dëshironi. Mos ndërmerr veprime impulsive, mos u zemëro nëse nuk është absolutisht e nevojshme.

PESHORJA

Jeni në rikuperim për sa i përket këtyre ditëve. Tranziti i ri i Marsit në shenjë ju fton të shpejtoni kohët nëse besoni se për arsye fizike apo personale keni pësuar shumë vonesa muajt e fundit. Shtatori dhe tetori do të jenë muaj rikuperimi.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 31 gusht 2023), paratë duhet të shpenzohen për një avari ose riparim. Ka pasur revolucione në jetën e punës, ndryshime gjatë muajve të fundit dhe kjo është arsyeja pse shumë jetojnë në pasiguri.

SHIGJETARI

Të enjte dhe të premte shqetësimi do të rikthehet. Derisa të ketë një përgjigje nga puna, një konfirmim mund të ndiheni nervozë. E rëndësishme është që ndryshimi, ajo distancë që në dashuri ka qenë tema mbizotëruese e disa çifteve, sidomos nëse janë të moshuar, të mos kthehet më.

BRICJAPI

Në ditët në vijim do të keni sukses të mirë, viti i zgjedhjeve dhe vendimeve të mëdha vazhdon. Është e mundur të kapërceni paqartësitë e të gjitha llojeve. Situata vlen për të rinjtë që pas një eksperience të fituar në qytete të tjera, më në fund vendosin të nisin rrugëtimin e tyre.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 31 gusht 2023), e juaja është një shenjë e lirë, në dashuri nuk ju pëlqen të jeni të kontrolluar. Urreni çdo lloj manipulimi apo detyrimi. Megjithatë, ka pasur mendime të dyta në muajt e fundit. Problemet e punës dhe të parave kanë marrë përsipër, duke lënë në hije gjithçka tjetër.

PESHQIT

Jeni të fortë me Hënën në shenjë: dashuria do të fillojë këtë të enjte dhe dhe të premte. Por kini kujdes që të mos ecni në dërrasa të kalbura. Puna? Mbetet i rëndësishëm qielli për ata që duan të zbatojnë një ndryshim. Do të ketë përpjekje për fitimin e ideve të tyre. Projektet dhe programet që nisin në shtator nuk do të kenë rezultate të menjëhershme pozitive, por do të stabilizohen nga mesi i tetorit.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH