Horoskop

Horoskopi ditor, e martë 1 tetor 2019

Shkruar nga Liberale
Horoskopi ditor, e martë 1 tetor 2019

Dashi

Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në mënyrë që të mos pendoheni për të. Mundohuni të jeni të durueshëm. Beqarët mund të mbështeten në favorin e planetëve për të bërë takime të reja.

Puna: Sot mund të hasni më shumë vështirësi në rrugën tuaj, por do të jeni në gjendje t’i zgjidhni ato.

Demi

Dashuria: Sot dashuria do ju dhurojë edhe më shumë kënaqësi. Pasi të ketë kaluar stuhia, koha do të kthehet në favorin tuaj me partnerin. Lajm i mirë edhe për beqarët, do të ketë takime të papritura dhe me fat, shumë do ta njohin shpirtin binjak.

Puna: Nga sot planeti Mërkuri nuk do të jetë më në kundërshtim dhe më në fund do të shihni çështje të zgjidhura që kanë mbetur të bllokuara ose në pritje.

Binjakët

Dashuria: Do të dëshironi të bëni shumë dhe kjo do t’ju bëjë që të krijoni marrëdhënie të reja dhe të bëni takime të rëndësishme. Yjet do t’ju ndihmojnë të mirëmbani dhe konfirmoni të gjitha rezultatet e arritura. Edhe beqarët do kenë kënaqësi të madhe si në dashuri ashtu edhe në punë.

Puna: Do të animoheni nga energji e madhe dhe do të keni mundësi të kapërceni edhe pengesat më të vështira. Mundësi të reja po vijnë.

Gaforrja

Dashuria: Një dashuri e qetë kthehet, me partnerin do të keni mundësi të gjeni përsëri dialogun dhe të lini pas nervozizmin dhe diskutimet e periudhës së fundit pas krahëve. Mundësi të reja për zemrat e vetmuara për të gjetur harmoninë me njohjet e reja.

Puna: Më në fund mund të merrni njohjen e duhur në punë, sakrificat tuaja nuk kanë qenë të kota.

Luani

Dashuria: Lodhja sot mund të çojë në një dështim të vogël, dhe disavantazhi i Venusit mund t’ju alarmojë. Kujdes të mos i shkarkoni zhgënjimet tuaja partnerit, çdo fjalë shtesë do të ketë peshën e saj. Energji e shkëlqyeshme falë planetit Mars për beqarët.

Puna: Edhe nëse përballeni me ndonjë bezdi në punë, do të dilni fitues dhe do të gjeni ekuilibrin tuaj.

Virgjëresha

Dashuria: Me Venusin të favorshëm marrëdhënia juaj do të jetë më e fortë. Dita premton të jetë super pozitive, përgatituni ta provoni atë në emër të qetësisë dhe pasionit! Nga pikëpamja fizike, beqarët mund të kenë më pak energji, por mund të krijojnë njohje të reja.

Puna: Nëse jeni duke pritur për ndonjë përgjigje ose konfirmim, ajo mund të arrijë tashmë në mëngjes herët.

Peshorja

Dashuria: Sot do të ketë disa tundime dhe të gjitha do të mbizotërohen nga erozionet. Do të ketë pasione të mëdha, madje edhe përtej sferës private. Horoskopi njofton takime veçanërisht intriguese për ata që janë beqarë, përpiquni të kapni sinjalet e duhura nëse doni dashurinë.

Puna: Do të ketë projekte të reja dhe do të keni mundësi të kryeni detyra të rënda. Puna në ekip do të jetë shumë e frytshme.

Akrepi

Dashuria: Marrëveshja duket se rinovohet me të dashurin dhe Venusi lartëson pasionin. Çiftet që po kalojnë një periudhë krize do të dalin nga tuneli i errët. Beqarët mund të fillojnë aventura të reja falë ndikimit pozitiv të planetit të dashurisë.

Puna: Do të bëni një përzgjedhje midis bashkëpunëtorëve për të identifikuar se kush mund të vazhdojë me ju, jeni i palodhshëm!

Shigjetari

Dashuria: Shumë prej shenjave kanë arritur në një udhëkryq dhe kërkesa për të kthyer faqen është urgjente. Bëni atë pa mendime të dyta, por së pari bëni një punë të kujdesshme reflektimi. Horoskopi këshillon beqarët të mos humbin kohë me njerëz që nuk janë të interesuar për ta.

Puna: Rezultate të shkëlqyera po vijnë, madje edhe ata që kanë kërkuar një intervistë do të thirren dhe do të marrin reagime të mirëseardhura.

Bricjapi

Dashuria: Ata që kanë qenë në krizë për ca kohë do të tundohen të tradhtojnë dhe do të ketë shumë mundësi për ta bërë këtë. Përkundrazi, çiftet e forta mund të përjetojnë momente të paharrueshme. Nëse jeni beqarë, do jeni shumë të lodhur dhe do të përdorni hijeshinë tuaj për të tërhequr prenë.

Puna: Suksesi është i ngadalshëm në ardhje por jini të durueshëm, kur të mbërrini do të jeni shumë të kënaqur. Shmangni ndërkohë diskutimin me njerëzit e pafytyrë.

Ujori

Dashuria: Një dialog i papritur do të shpëtojë shumë çifte nga humnera dhe do të sjellë shumë tipare të reja edhe për ata që nuk shpresonin më për të. Ndonjëherë të flasim hapur është e mirë! Beqarët do kenë takime që digjen me pasion falë një Venus ultra sensual.

Puna: Kini kujdes nga fitimet e lehta. Nëse jeni duke ndërmarrë një rrugë të re, pyesni një ekspert për më shumë detaje.

Peshqit

Dashuria: Ju u ngritët me humor të mirë dhe optimizmi juaj do t’ju bëjë që të shihni gjithçka në një dritë pozitive. Mezi do t’i vini re keqkuptimet me të dashurin tuaj. Beqarët do jenë jetik dhe pasionantë dhe do të bëjnë miq me njerëz të veçantë.

Puna: Në punë disa do ta gjejnë veten të zgjidhin nyje gati të pakthyeshme

Poll
SHQIPENGLISH