Life Style

“Google Maps” i mbushi 15 vjet! Shihni disa pamje mbreslënëse

               Publikuar në : 14:53 - 13/02/20 liberale

“Google Maps” lindi për të na lehtësuar mbërritjen nga një pikë A në një pikë B. Google prezantoi “Maps” në 8 shkurt të 2005-s, duke u bërë kështu shërbimi më i përdorur në botë.

Ky shërbim përdoret edhe më tepër se guida lokale dhe “street view”, po ashtu edhe “live view”.

Më poshtë sjellim disa imazhe që na çojnë në disa vende të mrekullueshme: /Gazeta Liberale

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back