Showbiz

“Gocë garipe, na kënaqe”/ Efi surprizohet nga mesazhet e fansave për të, Kiara "var turinjtë"

Shkruar nga Liberale
“Gocë garipe, na kënaqe”/ Efi surprizohet nga mesazhet e

Në rubrikën ‘Big Love’ ku banorët e "Big Brother Vip" marrin mesazhe nga fansat, Efi ka lexuar disa prej tyre që duket sikur e mbështesin fort dhe përpiqen t’i japin sinjale se Kiara po gabon. Teksa Efi lexonte mesazhet, Luizi dhe Kiara buzëqeshnin dhe nuk bënin komente.

Njëri prej fansave i thoshte se ishte mike e rrallë dhe e cilësoi si panterë të zezë që e kanë frikë të gjithë.

“Një mike si ty është një në 1 milion, ka zot dhe Zoti do e vërtetojë kush është e drejta. Je fytyrbardhë dhe plot sinqeritet. Të dua, je fituese. Je panterë e zezë nga e cila kanë frikë të gjithë. Mbaje kokën lart, gocë bishë”, ishte mesazhi që lexoi Efi.

“Të lumtë goja, do vijë momenti por kam frikë se do të jetë shumë vonë”, tha Efi.

Mesazhet e tjera që mori

“Gocë garipe, na kënaqe.”

“Me ty e dimë që s’do na zhgënjesh.”

“Lufto e fortë si një luaneshë që je. Të duam.”

“Duket qartë që ti zemrën e ke flori dhe kjo është më e rëndësishme se bukuria fizike, inteligjenca apo aftësia në lojë.”

“Nuk të ndal dot njeri, të duam fituese.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH