Aktualitet

Gazeta Liberale sot: Nga çaji me Erdogan, tek darka me Micotaqis

               Publikuar në : 08:52 - 16/09/20 liberale

Kryeministri në një lojë diplomatike mes dy shteteve më të fuqishme se ne dhe në përplasje të hapur me njëri-tjetrin për ujërat detare.

Dallimi mes dy takimeve e bën vet Rama, kur cilëson Erdogan mikun e tij të çmuar, ndërsa mediat greke flasin për veto të Mitcotqis pas provokimit me presidentin turk.

Këto dhe shumë të tjera do t’i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back