1

Foto/ Veliaj shfaqet me të birin mbi kalë, ja komenti i Ajolës

               Publikuar në : 11:15 - 01/12/20 liberale

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zhveshur kostumin zyrtar të politikës dhe ka vendosur të kalojë kohë me të birin, Kajan.

I pari i Tiranës ka publikuar një foto me djalin, teksa shfaqen duke u argëtuar në lojërat, në qendër të kryeqytetit. Kajan ndodhet mbi një kalë, ndërsa Veliaj ndodhet pranë tij dhe e mban që të mos rrëzohet.

Ajo që tërheq vëmendje, përtej dashurisë babë e bir, është edhe komenti i bashkëshortes së Veliajt, Ajola Xoxës, e cila shkruan “Dashuritë”, shoqëruar me disa zemra.

<
>
aaaaa-600x189 Capture

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back