Showbiz

Fotot/ Don Xhoni i lë pa fjalë fansat, qenka martuar me modelen ruse dhe po bëhet baba për herë të parë

Shkruar nga Liberale
Reperi Don Xhoni dhe modelja ruse, Ariana Lirey janë martuar dhe presin një fëmijë bashkë. Modelja ka vendosur të mbajë në Instagram mbiemrin e reperit, emri i të cilit është Xhonatan Isufi. Ndërkohë ajo ka postuar edhe një foto, ku shihet me barkun e rrumbullakosur dhe ka vendosur një emoji të një gruaje shtatzënë. /Liberale.al  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by ARINA ISUFI (@arianalirey)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH