Showbiz

Fjollës i thyhet zemra, Rozana e këshillon si një mike e vërtetë

Shkruar nga Liberale

Rozana Radi dhe Fjolla Morina iu gjendkan njëra-tjetrës në ditë të mira e të vështira. Mesa duket Fjolla është duke kaluar një moment jo fort të mirë në jetën e saj, dhe për këtë ka kërkuar këshillën e Rozanës.

Nga këshilla e Rozit kuptojmë se Fjolla ka pësuar një zhgënjim në dashuri dhe mikja e saj e ka ngushëlluar me fjalë të bukura.

“Nëse Angelina harroi Brad Pitin, t'i mund të harrosh çdo lloj tipi që ta ka nxirë me pak fjalë”,- ka qenë këshilla e Rozanës për shoqen e cila e ka postuar menjëherë në rrjetet sociale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH