Showbiz

Fifit i ndodh e papritura në Amerikë!

Shkruar nga Liberale
Fifit i ndodh e papritura në Amerikë!

Këngëtares shqiptare Fifit i ka ndodhur diçka e pa pritur gjatë turneut të saj në Amerikë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Fifi shkruan se dikush i vodhi celularin në mes të Manhattit, ndërsa dha dhe një mesazh për ndjekësit.

’Kushdo që tenton me më thirr ose me më shkrujt mos u lodhni. Deri të vi në Tiranë Fifi është pa numër’, ka shkruar Fifi në Facebook.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH