Showbiz

Eva Murati poston foto në bikini, moderatorja shfaqet tepër joshëse

Shkruar nga Liberale

Moderatorja e njohur, Eva Murati është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në “Instagram, ku shfaqet tepër joshëse dhe tregon format e saj trupore që janë për t’u pasur zili.

Ajo ka pozuar e veshur me bikini rozë ku këto të fundit i ka promovuar nën markën e njohur të të brendshmëve 'Yamamay'.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH