Aktualitet

E rëndë në Tiranë/ Grabitet biznesi, hajdutët qëllojnë me armë dhe policinë

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Tiranë/ Grabitet biznesi, hajdutët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një biznes ka rënë pre e grabitjes.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Prush, ku disa persona kanë grabitur një biznes. Policia ka ndërhyrë në kohë, por grabitësit të armatosur kanë hapur zjarr ndaj tyre dhe kanë arritur të largohen.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, teksa policia është vënë pas autorëve të grabitjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH