Showbiz

Foto/ E mbani mend Zhakun? Ja çfarë ka ndodhur me të

Shkruar nga Liberale
Foto/ E mbani mend Zhakun? Ja çfarë ka ndodhur me të

Prezantuesja dhe këngëtarja, Zhaku emri i vërtet i të cilës është Inida Gjata prej vitesh është larguar nga ekrani.

Zhaku tashmë është martuar dhe jeton në Berlin dhe shpeshherë publikon edhe foto me bashkëshortin në rrjete sociale.

Ndërsa sa i përket pamjes, duket se vitet nuk e kanë ndryshuar shumë Zhakun. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1101113,1101112"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH