Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme, 29 nëntor 2023

Shkruar nga Liberale
Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme,

Shenja  e parë më  me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, 29 nëntor 2023, është ajo e Demit: Hëna në sekstil premton mirë. Imazhi astral është i vlefshëm për sa i përket edhe kontakteve.

Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, e mërkurë 29 nëntor 2023, është ajo e Peshores: do të ketë një rikuperim të mirë, beqarët do të jenë më të lirë dhe më në fund do të mund të kenë një takim të veçantë.

Poll
SHQIPENGLISH