Showbiz

Çifti shumë i përfolur i jep fund marrëdhënies, ç'ndodhi mes tyre

Shkruar nga Liberale
Çifti shumë i përfolur i jep fund marrëdhënies,

Ish-miss Shqipëria 2007, Egla Harxhi është ndarë nga fotografi Aleksandër De Basseville. Lajmi është konfirmuar nga vetë Egla për revistën “Story”.

“S’kam më të bëj fare me Alen, në asnjë formë. Tashmë jemi të ndarë dhe jeta ime personale nuk është më publike. Pra, e kam mbyllur me jetën publike dhe po fokusohem kryesisht tek im bir, si dhe te studioja e arkitekturës me projekte në Shqipëri dhe jashtë saj”-është shprehur Elga, duke pohuar gjithashtu se do të shkëputet njëherë e mirë nga ekrani dhe intervistat.

Çifti ka lënë pas kështu edhe shumë plane që kishin për ta kthyer Libofshën në principatë, apo për të liberalizuar kanabisin.

Dy ditë më parë, Aleksandri u fotografua në shoqërinë e Alesias, vajzës me të cilën çifti dikur ndërtoi një marrëdhënie treshe, por që përfundoi për shkak të xhelozirave./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1098689,1098690,1098691,1098692,1098693"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH