Showbiz

Çfarë po ndodh mes tij dhe Kiarës? Luizi humb qetësinë: Ik moj më lër rehat!

Shkruar nga Liberale
Çfarë po ndodh mes tij dhe Kiarës? Luizi humb

Shtëpia e Big Brother VIP, edhe pse përfshihet me debate të ashpra mes banorëve, nuk pritej që një situatë e tillë të ndodhte mes Luizit dhe Kiarës. Ta paktën nga mënyra sesi është sjellë Luizi, i cili duket se ka dyshime se të tjerët po ndërhyjnë në punët e tij private.

Ata janë përfshirë në debate të forta, veçanërisht Luizi me Maestron dhe Oltën. Madje gjërat kanë agravuar sa ata kanë debatuar me tone të larta.

Kjo ka bërë që Kiara të ndërhyjë duke u përpjekur të qetësojë Luizin.

Në një moment ajo i është afruar duke e kapur nga krahu, por Luizi në nerva e sipër, i është kthyer duke i bërtitur që ta linte rehat.

“Ik moj më lër rehat” i është kthyer Luizi partneres së tij, duke ngritur dyshime mbi marrëdhënien mes tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH