Showbiz

Beniada Nishani feston ditëlindjen: Ky vit ka qenë i mrekullueshëm

Shkruar nga Liberale
Beniada Nishani feston ditëlindjen: Ky vit ka qenë i

Modelja Beniada Nishani ka ditëlindjen sot dhe mbush 31 vjet. Në këtë ditë të veçantë, ajo i ka kushtuar një postim vetes dhe të gjithëve atyre, “që zgjohen me një buzëqeshje çdo ditë”.

“Urimet më të mira për jetën, për gjërat e thjeshta dhe te pastra, urimet me të mira për ata qe zgjohen me nje buzëqeshje çdo ditë. Krenar për 31 vitet e mia, ky vit ka qenë një vit i mrekullueshëm falë edhe të gjithë juve. Ju dua shume”, shkroi Beniada.

Kujtojmë se, Beniada ishte banore e Big Brother Vip, ndërsa pas spektaklit është angazhuar në media si moderatore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH