Showbiz

Beati: Këta janë 2 finalistët e Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale
Beati: Këta janë 2 finalistët e Big Brother Vip

Pirro Beati ka qënë banori që u largua të shtunën nga Big Brother Vip.

I pyetur në Fun Club, se kë mendon si dy finalistë të Big Brother, ai ka dhënë dy emra: Luizin dhe Ermionën.

Ai është shprehur se Luizin e sheh si lojtarë të fortë ndërsa Jonën një lojtare të sinqertë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH