Showbiz

Arjola Shehu do jetë pjesë e "BBV3"? Ja si përgjigjet moderatorja

Shkruar nga Liberale
Arjola Shehu do jetë pjesë e "BBV3"? Ja si përgjigjet

E ftuar në “Mos i bjer me Top”, moderatorja Arjola Shehu ka shpjeguar dhe shkëputjen nga televizioni për pak, pasi në shtator e presin projekte të reja.

Ajo tregoi se tashmë do një projekt që ta nxjerrë pak jashtë “kornizave” të saj dhe që do e dojë shumë.

Ronaldo Sharka: Mos ndoshta Arjola futet në Big Brother Vip 3, dhe prandaj është larguar pak nga ekrani?

Arjola Shehu: Jo nuk është Big Brother aryeja e këtij pushimi. Nuk është një format që mua më përshtatet, pavarësisht se të ndihmon shumë me karrierën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH