Showbiz

Alfred Çako: Këtë javë do na hedhin helm gjarpri me avionë, një luftë e madhe na pret! Do të përdorin teknologjinë “5G” për të vrarë 5 miliardë banorë

Shkruar nga Liberale

Shtatori ka rikthyer edhe hipotezat dhe konspiracionet e teorisë së Alfred Çakos, i cili shkon larg dhe thotë se duan të zhdukin njerëzimin.

Sipas tij, kjo do ndodhë me disa mënyra, duke nisur nga helmi i gjarprit që do hidhet nga ajri.

“Një luftë e madhe na pret këto dy vjet. Me 2023 kanë vdekur 140 milionë të rinj të çpuar (vaksinuar) në të gjithë botën. Synojnë për 2 vjet të vrasin 5 miliardë banorë”, thekson Cako në një postim të tij.

Postimi i Çakos

Kjo eshte arma qe do palose shume te çpuar kete vit. Tani kjo do te leshohet ne te gjithe boten dhe sidomos naten, ne periudha te ndara gjate gjithe dimrit; pasi te kompjuterizohen numra te perzgjedhur te vraskinave me shperndarje me perqindje te caktuar sipas zonave, lagjeve te qyteteve dhe adresave qe kane personat e çpuar, do leshohen frekuenca te larta nga antenat 5G me termostat qe do të godasin numrat e perzgjedhur me pllakat me oksid grafeni te cilat duke u nxehur mbi 45 grade nga valet do te rritin shpejtesine e do te çajne enet e mureve te gjakut ne tru, trup, zemer etj, dhe do te thonë: nuk vdiq nga ataku ne zemer, as nga ishemia, as nga hemoragjia e brendshme por te gjitha keto do te deklarohen se gjoja janë shkaktuar nga Neë Kvd.., etj.

Por para se te hedhin ne lufte 'kaloresine' e 5G, do vazhdojne te djegin pyjet qe valet mos gjejne pengese e do te hedhin helmin qe shkakton realisht ate qe thuhet se eshte Neë Cov.

Keto jave qe do te vijne nga gojet e liga thuhet se do t'i shihni qiejt me kuadrate nga avionet e mbushur me helm gjarperi; ujerat e pishem te depove te ujit te Bashkive mund te ndoten me peptide te helmit te gjarperit me thasë me etiketa si dezifektantë gjoja për pastrimin e depove te ujit, testet P..R ne hunde do te jene ne perqindje te larta me helm, ndaj mos beni kure teste!

Do te thone se eshte nje varjant i ri Cv. Te paçpuarve qe kane rezistuar do t'u behet presion te cpohen; te çpuarve do t'u kerkohet te riçpohen e marrin toksina te tjera te krijuara nga banda e pakices qe zoterojne shume pushtet, financa e shkencetare, kunder struktures se persosur organike qe na ka dhene Krijuesi.

Do fillojne masat shtrenguese dhe nuk do lejohen te pacpuarit pa çertifikate te veprojne ne insitucione, banka, zyrat e pensioneve, shkolla, etj.

Nese ju bie niveli O2 ka nje metode te thjeshte per ta ngritur normal.

Te paçpuarit do te vdesin shume shume pak, ndoshta 0,5% nga te infektuarit kurse te cpuarit do goditen me 5G. Kjo do t'i vrase dhe do trembin gjithe te tjeret te çpohen nga rreziku gjoja i varjantit te ri. Tv do cahen me jeq se me 2020-'22 si tellalle te O..Sh. Fevzinjte, piperot, ulqinaket, manastirlinjte, idiotet e te babeziturit e shendetsise do gumezhijne neper media dhe do bubrrojne ne sistrmin korruptiv shendetsor per te bere leke me gjakun e mishin e popullit. Ky i gjati do dale cdo natr tu tmerroje e te mburret si shpetimtari juaj. Shume pak kovidiote do te shkojne kete radhe tek kasapi ne emer te shkences. Shume njerez e kane kuptuar tashme qe ne ju kemi thene te verteten prej 3-4 vjetesh dhe ate po bejme edhe sot e ne te ardhmen.

Por, jo, njerez te pacpuar, mos u trembni. Perseri do kaloje dhe ky sulm i pakices se cmendur ndaj shumices. Ne do te mbijetojme dhe do te luftojme! Ne jemi maja e elites kulturore te shtreses kulturmbajtese te kombit tone. Ne sdo lejojme qe kombi yne te shfaroset. Shumica nuk e kuptojne ate qe po vjrn. Jane ne gjume.

Nje lufte e madhe na pret keto dy vjet. Me 2023 kane vdekur 140 milion te rinj te cpuar nr te gjithe boten. Synojne per 2 vjet te vrasin 5 miliard banore.

Keshtu thone gojet e liga.

Tani patronazhistet dhe gazetaret budallenj e servila le te fillojne te bejne spiunime ne pronaret e platformes dhe te tallen me kete status, sic kane bere gjithmone.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH