Life Style

Adele shfaqet në publik dhe na mahniti me pamjen e saj

               Publikuar në : 14:58 - 23/10/20 liberale

Këngëtarja me famë botërore, Adele prej kohësh ka qenë shumë e komentuar në media për ndryshimin e saj në pamje, duke humbur 45 kilogramë.

Këngëtarja së shpejti do të rikthehet edhe në ekran. Ajo do të drejtojë Saturday Night Live dhe është tejet e emocionuar. Lajmin e dha vetë Adele përmes një postimi në profilin e saj në Instagram ku shkruante: “Edhe tre ditë kanë mbetur”!

Në promon e emisionit, këngëtarja shfaqet më elegante se kurrë, gati sa nuk njihet.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back