Showbiz

"A ke nxehtë edhe ti? " Ylli Limani publikon një video ku nxit dyshime fansave

Shkruar nga Liberale
"A ke nxehtë edhe ti? " Ylli Limani publikon një video ku

Artisti i njohur nga Kosova Ylli Limani ka publikuar në rrjetet sociale një video, i cili e ka fshirë menjëherë.

Në videon në fjalë, e cila është realizuar natën vonë dhe në errësirë, ai shihet në dhomë teksa pyet:

“A ke nxehtë edhe ti?” Ndërkohë një zë vajze përgjigjet me: “Po”. Pas kësaj Ylli bën një batutë duke thënë:”Askujt nuk i intereson”.

Lind pyetja: Kush është vajza në videon e Yllit që ai e fshiu shumë shpejt?

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH