Showbiz

Nusja e Jozefina Topallit flet për marrëdhënien me të: Nuk ndjehem...

Shkruar nga Liberale
Nusja e Jozefina Topallit flet për marrëdhënien me të: Nuk

Modelja e njohur dhe prezantuesja televizive shqiptaro-amerikane, Cindy Marina, ka qenë e ftuar në një intervistë në Vizion Plus, ku mes bisedave për punën, karrierën dhe personin e saj, ka folur edhe për marrëdhënien e mirë që ka me familjen e partnerit.

Prej disa vitesh Cindy ka bërë publike lidhjen me Genard Topallin dhe si nuse në atë familje ajo shprehet se ndjehet shumë mirë dhe shumë e respektuar.

E pyetur se si e bënte të ndihej fakti që në media cilsohej shpesh edhe si nusja e Jozefina Topallit, Marina shprehet:

“Nuk ndjehem keq, ndjehem shumë e lumtur që jam nusja e djalit të saj dhe që jam pjesë e familjes së tyre.

Edhe nëse më përmendin në media për këtë gjë, më përmendin edhe për punët e tjera që kam bërë, më kanë përgëzuar edhe për personin që jam.

Është shumë e dashur, shumë e ngrohtë, më ka afruar shumë”.

Ndërsa për kunatën, Megin, tha:

“Megi si kunatë është perfekte. Ajo është një person që e respektojnë të gjithë dhe unë jam shumë e lumtur që e kam kunatë”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH