Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e diel 17 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e diel 17 dhjetor 2023

DASHI

Disa prej jush po kërkojnë stabilitet sentimental të dëshiruar. Qëndroni të qetë gjatë kësaj dite e cila do të jetë veçanërisht nervoze për ju... Kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme. Ndonjëherë është më mirë të numërosh deri në dhjetë përpara se të hapësh gojën.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 17 dhjetor 2023), jeni në një fazë ndryshimesh që do t'ju sjellin ankth dhe mendime negative. Mundohuni të relaksoheni dhe të jetoni ditë pas dite. Mundohuni të mos derdhni ankthin dhe agjitacionin tuaj edhe në fushën sentimentale. Partneri nuk e meriton.

BINJAKËT

Gjatë orëve të ardhshme të kësaj fundjave tregohuni shumë të kujdesshëm në vendin e punës, shmangni përplasjet verbale me kolegët dhe shefin tuaj. Mundohuni të jeni më fleksibël dhe të mos e merrni shumë të vështirë. Përkushtojuni më shumë dashurisë dhe njerëzve të rëndësishëm në jetën tuaj. Qëndroni me familjen.

GAFORRJA

Fundjava që po përjetoni do të jetë në fund interesante, veçanërisht e diela, për marrëdhëniet dhe emocionet. Në këto ditë mos harroni se ka nevojë për dashuri në jetë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 17 dhjetor 2023), ekziston mundësia që t'i riktheheni dashurisë si dikur. Hëna në fundjavë mund të sjellë edhe pak energji që i ka munguar kohët e fundit. Dhjetori nuk ka qenë një muaj i lehtë për marrëdhënie deri tani.

VIRGJËRESHA

Po vjen nga një ditë e karakterizuar nga lodhja. Ndiheni po ashtu edhe pak të lodhur. Gjatë kësaj dite, përpiquni të relaksoheni dhe të rifitoni forcën fizike dhe mendore. Merrni gjithçka në mënyrë filozofike.

PESHORJA

Në këto orë shumë prej jush do të dëshironit të ndodheshin në një vend të ndryshëm nga ai ku ndodheni. Në këtë fazë duket se nuk jeni të kënaqur me asgjë ose në çdo rast do të dëshironit të përmirësoni gjithçka. Mos u shqetësoni: do të kalojë së shpejti.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 17 dhjetor 2023), kjo fundjavë mund t'ju befasojë shumë. Nëse jeni beqar, shkoni në festa, takoni njerëz të rinj, shkoni në palestër. Me pak fjalë, dilni nga shtëpia! Afërdita ka një aspekt që nuk është i lehtë për t'u menaxhuar dhe për këtë arsye rrezikoni të testoni ata që ju rrethojnë.

SHIGJETARI

Lajme po vijnë në lidhje me punën. Jupiteri ka ndryshuar shenja por në muajt e fundit të këtij viti 2023 duhet të kishte sjellë disa lajme të mira apo ndryshime të papritura. Fundjavë e dobishme edhe për dashurinë.

BRICJAPI

Në këto orë jeni dhe do të jeni veçanërisht nervozë. Në dashuri mund të lindin mosmarrëveshje: mos merrni vendime të nxituara. Dëgjoni në vend që të veproni. Guxim! Përveshni mëngët dhe zënë veten nëse diçka nuk po funksionon sipas planeve tuaja.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 17 dhjetor 2023), Hëna është e favorshme dhe do t'ju japë një dorë për të kapërcyer dyshimet që kanë lindur së fundmi. Ideja është të mos përjetoni një Krishtlindje plot kaos... Do të kërkoni intimitet dhe bashkim familjar. Një strehë e sigurt për ju.

PESHQIT

Gjatë fundjavës që po përjetoni, mund të ketë shumë mëdyshje, veçanërisht për ata që duhet të organizojnë darkën e Krishtlindjeve ose për ata që kanë një takim familjar gjatë ditëve në vijim. Shpresa është që të mos ju duhet të bëni shumë dhurata në momentin e fundit. Një organizim i vogël nuk do të dëmtonte.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH