Showbiz

Edona i bën kërkesën e çuditshme Don Xhonit: Eja në dhomën...

Shkruar nga Liberale
Edona i bën kërkesën e çuditshme Don Xhonit: Eja në

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona ka bërë banorët që të qeshin, pasi ajo ka interpretuar këngën e re të Melinda Ademit.

Këngën e re “Mos ma prish” të Melindës dhe Bardhit, e ka kënduar sipas mënyrën së saj.

"O rrushi, rrushi, mirëmëngjes, mirëmëngjes, çka po më kqyr ti mua, e ki syrin kalavesh”, ka kënduar Edona.

Por ajo çka u tërhoqi vëmendjen banirëve të tjerë ishte fraza, ku i bëri thirrje Don Xhonit “eja në dhomën e rrëfimeve, edhe une po vi menjëherë pas”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH