Showbiz

Vjen konfirmimi i Kiarës për të gjithë ata që ‘dyshonin’ se Luizi nuk do të bëhej së shpejti baba!

Shkruar nga Liberale
Vjen konfirmimi i Kiarës për të gjithë ata që

Edhe pse Luizi i ka rënë gjatë e gjerë dhe nuk e ka pohuar, më në fund është vetë moderatorja që pranon deri diku se ka mbetur shtatzënë.

“Përpara se të nis programin nëse jeni duke na ndjekur me ndonjë pjatë të shijshme përpara mos na bëni tag në Instagram se na vjen nepsi ne këtu.”

Kështu është shprehur Kiara Tito ditën e sotme në nisje të programit të saj “DWTS Fan Club”. Për publikun, ky u duk si konfirmimi i parë i moderatores për shtatzëninë e saj të përfolur.

Prej kohësh tashmë në rrjet aludohet se Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë dhe dyshimet u shtuan më shumë rrugës edhe falë veshjeve të gjera në daljet e saj të fundit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH