Showbiz

VIDEO/ Bebe Rexha "e djeg" në fejesën e vëllait, mbulon çiftin me para 

Shkruar nga Liberale
VIDEO/ Bebe Rexha "e djeg" në fejesën e vëllait, mbulon
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është parë të shijojë dhe të argëtohet pafund në fejesën e vëllait të saj. Në fejesën e organizuar nga familja Rexha, nuk kanë munguar traditat shqiptare. Në një moment, këngëtarja u pa duke i hedhur çiftit shuma të majme me para, gjest ky i cili praktikohet kudo në trojet shqiptare. Në videon e publikuar në Instagram, shihet sesi Bebe Rexha iu hedh para çiftit, duke treguar se është një shqiptare e vërtetë, me tradita e zakone tipike.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH