Showbiz

U panë së bashku në një club, ish-banorja e BBV2 në një lidhje me Dj Geek?

Shkruar nga Liberale
U panë së bashku në një club, ish-banorja e BBV2 në

Një nga lidhjet më të komentuara të showbiz-it tonë ka qenë padyshim ajo e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek. Pas ndarjes së dyshes, Dafina u përfol kudo në media se ka nisur një romancë të re. Kudo po qarkullojnë pamjet ku shihen Dafina me të dashurin e saj të ri të fotografuar në Prishtinë. Mes tyre nuk mungojnë as momentet pasionante, si prekjet dhe përqafimet.

E mesa duket jo vetëm për Dafinën, por edhe për Dj Geek po përflitet se ka nisur një jetë të re dhe partnerja që spekulohet të jetë është ish- banorja e ‘BBV 2’, Keisi Medini. Dyshimet fillimisht nisën pasi dyshja u panë së bashku në një club të Prishtinës. Burime për “Prive” thonë me siguri se dyshja kanë nisur një lidhje dashurie. Madje, sipas tyre, Keisi ka qëndruar më shumë se një javë në Prishtinë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH