Life Style

U kap me pistoletë, këngëtarja dërgohet me urgjencë në spital

               Publikuar në : 18:21 - 19/09/20 liberale

Mediat kosovare raportojnë se këngëtarja Fjolla Morina pas arrestimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit ka pasur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore.

Ajo është transportuar me urgjencë në spitalin e Kukësit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore.

Kujtojmë së këngëtarja kosovare u ndalua në pikën kufitare të Morinës, pasi ne çantën që kishte në makinën që drejtonte vetë, iu gjet armë zjarri pistoletë dhe 23 fishekë.

Bashkë me të janë ndaluar edhe dy personat që ishin me të në makinë, ndërkohë që në bagazh i është gjetur një pistoletë në dukje e dyshuar lodër cakmak.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back