Sociale

LAJM I BUKUR: Vijnë në jetë trinjaket e para për këtë vit në Tiranë, bebet gëzojnë shëndet të plotë

Shkruar nga Liberale

LAJM I BUKUR: Vijnë në jetë trinjaket e para për

Trinjakët e ardhur në jetë shëndoshë e mirë, kanë sjellë gëzim të trefishtë për familjen Guce nga Tirana.

Gruaja nga Tirana ka sjellë jetë tre bebet: Ezekiel, Marisol dhe Oktavia, në maternitetin "Mbretëresha Geraldinë". Lajmi i bukur është bërë me dije nga ministrja e Shëndetësisë, Albana Koçiu. 

"Gëzim i trefishtë për familjen Guce nga Tirana, me ardhjen në jetë shëndoshë e mirë të trinjakeve Ezekiel, Marisol dhe Oktavia, në S.U.O.GJ “ Mbretëresha Geraldinë” .Mirënjohje dhe falenderim për stafin mjekësor pasi falë tyre nëna dhe foshnjat gëzojnë shëndet të plotë."-ka shkruar ministrja Koçiu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH