Showbiz

Romeo tregon planet e të ardhmes me Jonidën: Nga martesa tek familja

Shkruar nga Liberale
Romeo tregon planet e të ardhmes me Jonidën: Nga martesa tek familja

Romeo dhe Jonida tashmë janë kthyer në një nga çiftet më të preferuar të publikut dhe kurioziteti për të ditur më shumë për ta është i madh.

Së fundmi në një intervistë për "After Party", në kanalin e Youtube të Luana Vjollcës, Romeo ka zbuluar më shumë për marrëdhënien e tij me Jonidën.

Aktori tha se ai e do më shumë, i bën dhurata të tilla si buqeta me lule dhe bizhuteri dhe tregoi se është shumë romantik.

Gjatë përgjigjeve të tij, Romeo u shpreh se dëshiron një dasmë private dhe një familje të madhe.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH