Showbiz

Pas ndarjes nga partnerja Fero tregon se si e ka marrëdhënien me vajzën e tij

Shkruar nga Liberale
Pas ndarjes nga partnerja Fero tregon se si e ka marrëdhënien me

Ish-reperi i njohur Fero Fera disa muaj më parë është ndarë nga bashkëshortja e tij, Arbenita Ismajli, për shkak të dhunës fizike dhe psikologjike që artisti ushtroi mbi modelen.

Nga lidhja e tyre dyshja kanë një vajzë së bashku, Nina e cila tashmë jeton me nënën e saj.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale, Fero ka treguar marrëdhënien që ka me të bijën, ndonëse nuk jetojnë së bashku.

Ai ka publikuar një video, ku e vogla i shpreh dashurinë e sinqertë atij duke thënë se do më shumë babin.

“Kë do më shumë Nina?”– pyetet Arbenita, ndërsa Nina tha: “Babin, babin, babin”.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH