Showbiz

Olsa Muhameti: Ndihem më e re për moshën që kam

Shkruar nga Liberale
Olsa Muhameti: Ndihem më e re për moshën që kam

Autorja Olsa Muhameti teksa po diskutohej për marrëdhëniet me diferencë të madhe në moshë në “Më lër të flas”, tha se me kalimin e kohës kanë ndryshuar preferencat e saj.

Ajo tha se ndihet me e re për moshën që ka dhe prandaj kanë ndryshuar perceptimet për diferencat në lidhje.

“Unë nuk pasur marrëdhënie me diferenca të mëdha të moshës. Por me me rritjen time kanë ndryshuar preferencat e mia. Unë ndihem më e re për moshën që jam ndoshta prandaj. Unë mendoj që idealja është 5-vjeçari, 5 plus apo 5 minus,”-tha Olsa.

Iva Tiço tha se cilat janë avantazhet e një partneri më të madh në moshë.

“Për një vajzë po ta nisim qëkur bëheshin martesat me shkuesi kur shiheshin këto diferenca, një vajzë në moshë të re është pjellore ndërsa një mashkull më i madh është i zoti për të mbajtur familjen. Ndjenja e sigurisë kur ajo mund të japi pasardhës dhe ai duhet të jetë dalë në punë e të ketë krijuar për të mbajtur familjen”,-tha Iva Tiço./ Top Channel

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH