Horoskop

Njihuni me shenjat më të papërgjegjshme të Horoskopit

Shkruar nga Liberale
Njihuni me shenjat më të papërgjegjshme të Horoskopit

Dashi

Nuk është çudi që Dashi është në këtë listë, pasi dy nga tiparet e tyre më të forta janë të qenit të padurueshëm dhe impulsiv. Kjo do të thotë se ai nuk dëshiron të shtyhet, nuk dëshiron përgjegjësi dhe mund të jetë plotësisht i paparashikueshëm.

Binjakët

Binjakët janë një shenjë shumë shoqërore dhe i pëlqen ndryshimi. Binjakët ndonjëherë mund të jenë joseriozë, u pëlqen të bëjnë gjërat e tyre dhe të mos jetojnë me përgjegjësi. Pra, ai me të drejtë zotëron titullin.

Shigjetari

Shigjetarëve u pëlqen të jetojnë momentin dhe i duan aventurat. Ata janë të papërgjegjshëm nga natyra. Ata nuk e mbajnë lehtësisht atë që thonë dhe si rrjedhojë bëhen në të njëjtën kohë të pabesueshëm.

Poll
SHQIPENGLISH