Horoskop

Nëse ai bie direkt në dashuri, me shumë mundësi i përket këtyre shenjave të horoskopit

Shkruar nga Liberale
Nëse ai bie direkt në dashuri, me shumë mundësi i

Luani

Luani njihet për faktin që e admiron veten, ama nuk do të thotë se nuk e adhurojnë dashurinë dhe të gjitha emocionet që ajo dhuron. Luani është një shenjë zjarri, ndaj është shumë pasionante dhe romantike. Luani kërkon një partner për një lidhje afatgjatë dhe entuziazmohet nga marrëdhëniet që krijon.

Gjithashtu, Luani nuk stepet nga ndjesitë dhe s’ka frikë t’i tregojë hapur emocionet.

Peshorja

Duke qenë se udhëhiqet nga Afërdita, Peshorja është një shenjë romantike dhe kjo është në gjenezën dhe esencën e saj. Peshorja kërkon një partner që lidhet emocionalisht, intelektualisht dhe është në të njëjtën linjë me të.

Fatmirësisht, personaliteti sharmant i Peshores e bën që edhe të tjerët të dashurohen marrëzisht pas kësaj shenje.

Peshqit

Kur vjen puna te ndjenjat, Peshqit dinë disa gjëra më shumë se shenjat e tjera të horoskopit dhe ky është një fakt. Peshqit i kushtohen vetëm një personi special, janë romantikë të pashpresë dhe bien direkt në dashuri. Kjo shenjë tërhiqet nga njerëzit e sjellshëm, tolerantë, mendjehapur, që nuk e gjykojnë në asnjë moment dëshirën për të dashuruar dhe për të ndarë pasionet dhe ëndrrat.

Poll
SHQIPENGLISH