Aktualitet

Ndalimi i Balliut, përfaqësuesit e PD shkojnë te Drejtoria e Policisë

Shkruar nga Liberale
Ndalimi i Balliut, përfaqësuesit e PD shkojnë te Drejtoria e

Përfaqësues të Partisë Demokratike kanë shkuar te Drejtoria e Policisë, ku po mbahet i ndaluar ish-deputeti, Klevis Balliu.

Ish-deputeti u shoqërua në polici së bashku me disa banorë të Unazës së Re, pas përfundimit të protestës.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë e aksioneve të tilla të ndërmarra nga policia, pasi edhe më herët janë arrestuar banorë protestues dhe ditën e sotme 3 prej tyre janë lënë në burg./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH