Life Style

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Do t’i jepni fund një rrugëtimi

               Publikuar në : 12:46 - 23/10/19 liberale

Bëhet fjalë për për shenjën e Bricjapit. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë sot do t’i japë fund një rrugëtimi të fuqishëm në lidhje me një çështje të karrierës apo të një vendimarrje në lidhje me një post shumë të diskutuar.

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi
Sot do keni tendencen te reflektoni ne vetmi ne raport me nje lidhje sentimentale apo me ecurine e nje biznesi apo pune qe duket sikur po venitet

Demi
Per ju do ishte e mire te merreni me rregjimin ushqimor dhe ushtrime fizike apo kontrrolle mjeksore pasi shendeti ka rendesi ne kete periudhe

Binjaket
Sot eshte dita e fundit e mendimit apo e vecimit tuaj shpirteror ne lidhje me nje raport errotik Se shpejti nje dirte e ardhur nga nje njohje do venitet

Gaforrja
Sot kryesisht duhet te perkushtoheni ndaj njerzve te afert te familjes dhe nese e kuptoni qe nuk ja dilni dot do ndjeheni te vetmuar

Luani
Ka shume rendesi sot raporti qe keni me te afermit apo planet tuaja Ju duket sikur papritur nuk keni me informacion dhe ndricim llogjik

Virgjeresha
Sot perfundon periudha e ndricuar dhe me energji veprimi e juaja ne ceshtjet ekonomike Dalngadal do ju bejeri interesi dhe deshira per te vazhduar duke u mbyllur ne veteve

Peshorja
Sot do ndjeni se ndikimi juaj tek te tjeret po kalon dhe mund te humbni disa kontakte apo takime te cilave ne mendjen tuaj u ka rene disi interesi

Akrepi
Psikologjikisht sot do ndjeheni te vetmuar dhe me deshiren te rini vetem apo te parapergatitetni per nje dite te re duke i lejuar vetes nje trishtim per ato lidhje apo njerez qe mbeten pas

Shigjetari
Ne jeten sociale do filloj te venitet forca apo daljet apo kontaketet e shumta duke u bere gati per nje periudhe ku do perpiqeni ta gjeni me veten

Bricjapi
Sot i jepet fund nje rrugetimi te fuqishem ne lidhje me ceshtje te karrieres apo te nje vendimarrje ne lidhje me nje post shume te diskutuar

Ujori
Pa dyshim qe dita e sotme perforcon mundesit per te vendosur per nje rrugetim qe ju nzjerr jashte vendit per shkole apo kualifikim Kapeni shansin

Peshqit
Sot eshte nje dite e rendesishme per ekonomine tuaj por edhe per vetmine tuaj Do fitoni partae por do humbni njeriun qe ju pelqente

Tags: , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back