Showbiz

"Me lekët e babit shkove në...?" Si përgjigjet vajza e Niko Pleshit

Shkruar nga Liberale
"Me lekët e babit shkove në...?" Si përgjigjet vajza e

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia tashmë është një emër i njohur për publikun pasi brunia kaçurrelse me tiparet e bukura ka qenë shpesh në vëmendje të mediave.

Së fundmi Aleksia i ka dhënë mundësi ndjekësve të bëjnë pyetje duke i dhënë përgjigje nëpërmjet postimeve në Instastory.

Ajo studion në Barcelonë në degën Digital Business, Design & Inovation dhe njëri nga ndjekësit e ka pyetur: “Ke fituar ndonjë burs apo me lekët e babit?”

“Kam fituar 50% bursë ekselence”, iu përgjigj Aleksia.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1164795,1164796"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH