Showbiz

Upss! Çfarë ka ndodhur midis Dea Mishel dhe Arbanës? Moderatorja e thumbon hapur...(Foto)

Shkruar nga Liberale

Upss! Çfarë ka ndodhur midis Dea Mishel dhe Arbanës?

Me vazhdimin e edicionit të ri të ‘BBV3’ nuk kanë munguar komentet dhe prej ish-banorëve të edicioneve të mëparshme.

Një prej tyre është dhe Dea Mishel, konkurrente në ‘BBV2’. Gjatë një postimi të bërë mbrëmjen e së martës në Instastory, gjatë ‘Prime-t’, duket se Dea ka thumbuar ish-prezantuesen e këtij formati, Arbana Osmanin.

Upss! Çfarë ka ndodhur midis Dea Mishel dhe Arbanës?

Dea shkruan: ‘Unë e ndjek Big-un sivjet për Ledjonin’, pra siç duket edicionet e mëparshme nuk i ka ndjekur, kjo pasi formati dhe prezantimi nuk kanë qenë në preferencat e Deas.

Upss! Çfarë ka ndodhur midis Dea Mishel dhe Arbanës?

Madje në një tjetër postim, ku një person e ka quajtur ‘lajkatare’ Dea e mohon dhe shprehet se s’ka turp të pranojë diçka që i pëlqen!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH