Showbiz

UPS! Pa prisni pak, ndahen Lumbardhi dhe Kaderi? DETAJI që ngriti dyshimet...

Shkruar nga Liberale

UPS! Pa prisni pak, ndahen Lumbardhi dhe Kaderi? DETAJI që ngriti

Lumbardh Salihu, fituesi i edicionit të dytë të ‘BBVK’ krijoi një marrëdhënie brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova me Kader Kicajn.

Pas përfundimit të spektaklit ata u panë gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin teksa ndanin nëpër rrjete sociale momente nga përditshmëria e tyre.

Mesa duket marrëdhënia e tyre nuk ka shkuar siç duhet. Kjo pasi në të dyja profilet personale të Instagram-it, përveç disa komenteve që dyshja ka shkëmbyer në postime të njëri-tjetrit, nuk ka asnjë foto që çifti ka së bashku, e  për më tepër ata nuk ndiqen më me njëri-tjetrin në rrjetet sociale. 

Gjithsesi deri më tani nuk ka asnjë reagim nga dyshja, ose ndoshta çifti mund të jetë kaluar ndonjë krizë momentale. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH