Showbiz

UPS! Çfarë po kurdisin dy vajzat? Julia dhe Ilnisa bëhen bashkë për...

Shkruar nga Liberale

UPS! Çfarë po kurdisin dy vajzat? Julia dhe Ilnisa bëhen

Ilnisa Agolli dhe Julia Ilirjani, dy konkurrente të ‘BBV3’, që pas daljes së tyre nga shtëpia, shpesh herë janë parë të shoqërohen bashkë.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Big Brother Radio’, Julia ka zbuluar se së bashku me Ilnisën po përgatisin një projekt me njëra-tjetrën.

“Po ne kemi një projekt që do ta shtrijmë më shumë sesa unë dhe Ilnisa. Do të ketë edhe aktorë të tjerë në kuptimin aktorë të projektit, të gjësë.

Nuk është film. Ka të bëjë me një lloj spektakli. Se di a mund të quhet spektakël, mund të quhet show. Se di tani t’i vendos një emër, por do të jetë diçka jo në studio, jo në skenë. Duhet ta formulojmë. Por sigurisht në Top Channel, ku tjetër.”- tha aktorja. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH