Showbiz

"Shko merr një dozë..."/ Çfarë po ndodh mes Ilnisës, Meritonit dhe Eglës? 'Shpërthen' kjo e fundit: Ikni more se kam ditëlindjen

Shkruar nga Liberale

"Shko merr një dozë..."/ Çfarë po ndodh mes

Prej mbrëmjes së shtunës, Egla, Ilnisa dhe Meritoni vijojnë të jenë të izoluar në dhomën e bardhë.

Të njohur tashmë për marrëdhënien e tyre problematike, Egla është përplasur vazhdimisht me Ilnisën dhe Meritonin gjatë këtyre ditëve qëndrim.

Egla ka nisur të akuzojë çiftin se e kanë shqetësuar atë gjatë natës, duke iu referuar dyshes se janë çnjerëzor.

Egla: Shko merr një dozë qetësie në dhomën e rrëfimit

Meritoni: Nuk po të flas ty. Vet më fole.

Egla: Po ik more se kam ditëlindjen, çfarë njerëzish jeni. Jeni çnjerëzor. E kuptoni që jeni ç’njerëzor? Që mbrëmë deri në mëngjes, vetëm keni lëvrirë, më keni zgjuar nga gjumi tre herë. Sot më lër se kam ditën time, është ditëlindja ime. O klloun. Dua të rri me vetem sot.

Meritoni: Nuk jam duke folur fare me ty.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH