Showbiz

Romeo i dhuron Heidit një karafil: Zëre se ta ka sjellë...(Video)

Shkruar nga Liberale

Romeo i dhuron Heidit një karafil: Zëre se ta ka sjellë...(Video)

Pas surprizës që Romeo mori pasditen e sotme prej Donaldit, është ulur në ambientet e jashtme të shtëpisë me partneren e tij Heidin, për tu qetësuar pas emocioneve të forta që përjetoi gjatë surprizës dhe dëgjimit të mesazhit nga binjaku i tij.

Mes batutash Romeo thotë: “O Don vetëm se me koordinimin e karafilave kam qenë më mirë unë i kam hedhur të gjitha në pishinë o vëlla”.

Teksa i dhuron një puthje Heidit, Romeo merr një prej karafilave që ndodhen rreth pishinës dhe ia dhuron Heidit duke i thënë: Zëre se i ka sjellë Donaldi për ty!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH