Showbiz

“Prapani*a”...Ja 3 gjërat që Rike Roci sheh tek një mashkull, të gjithë banorët reagojnë nga deklarata

Shkruar nga Liberale

“Prapani*a”...Ja 3 gjërat që Rike Roci sheh tek një

Në kuadër të një loje nga vëllai i madh, Roza Lati e ka pyetur Rike Roçin se cilat janë 3 gjërat që shikon të një mashkull.

Rike u shpreh se ato janë dhëmbët, karakteri dhe prapanica.

“Tre gjërat që shikon te një mashkull”- ishte pyetja që i drejtoi Roza.

“Dhëmbët, karakteri dhe prapanica”– tha Rike, ndërsa të gjithë banorët kanë shpërthyer në të qeshura nga pëlqimi i fundit që tha modelja.


“Ngadalë se na e prishe butonin“- u shpreh Graciano duke qeshur, ndërsa Romeo Veshaj shtoi: “Dashke për të ngrënë moj motër”. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH