Showbiz

Përplaset Juli me Ledionën: Unë kam qeshur mos të nxjerr keq

Shkruar nga Liberale

Përplaset Juli me Ledionën: Unë kam qeshur mos të nxjerr keq

Debatet mes konkurrentëve të big brother vip albania kanë vazhduar.

Këtë herë bëhet fjalë për Julin dhe Ledjonën, ku sipas saj Juli i është drejtuar duke i thënë:’ Ti qesh vetëm me budallallëqe.’


Ledjona: ‘Po pse të lutem, kur e thua një fjalë mbaje!’


Juli: ‘Po po do merrem me ty unë.’

Ledjona:’ E di çfarë do të thotë ti thuash tjetrit vetëm me budallalliqe qesh? Po ti bën 100 budallalliqe me të tjerët edhe unë kam qeshur mos të nxjerr keq.’

Sakaq një tjetër ‘përplasje’ ndodhi më herët mes Eglës, Ledjonës dhe Gabrieles, ku këta dy të fundit u munduan të zgjonin Eglën por ajo i’u drejtua me një ton të lartë.

‘Të gjithë me kacabunj që në mëngjes!’- tha Ledjona disi e mërzitur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH